Зупинка - станція ВАПНЯРКА

Вітаємо Вас Гість

Група "Гости" | Пт, 29.03.2024, 01:09
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Зупинка - станція Вапнярка » Маленька батьківщина (Motherland) » Цікавлюсь » по яким цінам зараз паркани ? (по яким цінам зараз паркани ?)
по яким цінам зараз паркани ?
olia54655Дата: Пт, 17.03.2023, 17:42 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Статус: Offline
по яким цінам зараз паркани ? дуже хочу купити роздивляюся різні варіанти . Дуже важливо щоб паркан був надійним, а в ідеалі металевим
 
dasha53rДата: Пт, 17.03.2023, 17:47 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
та зараз багато варіантів де можна купити паркани.. не думаю що знайти магазин з парканами складно . Можете просто вбити в пошуку в гуглі
 
illiaДата: Пт, 17.03.2023, 17:52 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
так ви маєте рацію. забити в гуглі не складно. Але як тоді зрозуміти що цей товар буде вартий грошей. Я вважаю що вона вчинила мудро запитавши де краще купити паркан
 
vikaAmilДата: Пт, 17.03.2023, 18:01 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
я не так часто провожу час на форумах , але якраз можу сказати що металевий паркан - найкраще рішення . Знайти забор це тільки половина справи. Потрібно також знайти людей що вам його втановлять що може зайняти ваш час. Та сайт https://vorota-center.com.ua/zabory/ може забезпечити вас і парканом і людьми що вам допоможуть з тим щоб його встановити. А ціна паркану тут доступна , особливо якщо брати до уваги їх високу якість

Повідомлення відредагував vikaAmil - Сб, 18.03.2023, 13:47
 
Зупинка - станція Вапнярка » Маленька батьківщина (Motherland) » Цікавлюсь » по яким цінам зараз паркани ? (по яким цінам зараз паркани ?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Адміністратори сайту Argiop (ICQ: ) і Ramzes (ICQ: 368-949-583)

Copyright MyCorp © 2024