Зупинка - станція ВАПНЯРКА

Вітаємо Вас Гість

Група "Гости" | Пн, 11.12.2023, 14:36
Меню сайту
Розділи новин
Підприємства [5]
Спогади і розповіді [5]
Школи [2]
Про людей [4]
Форма входу
Логін:
Пароль:
Друзі сайту
Інформери
  • Курсы валют
  • Курсы валют
  • Курсы валют
Слушать радио онлайн


Статистика

Онлайн завжди 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Головна » Статті » Підприємства

Вапнярський молокозавод
ВАТ „Вапнярський молокозавод” є одним з кращих підприємств Томашпільського району. За підсумками Всеукраїнського конкурсу на звання „Кращий роботодавець 2003 року” у Вінницькій області завод зайняв третє місце у третій групі підприємств чисельністю від 101 до 500 чол. Голова правління Первухін О.Т.
    Підприємство створене в 1928 році і до 1983 року входило до складу Крижопільського сирзавода як Вапнярський молокоцех. З 1983 року цех почав працювати як самостійний завод і підпорядковувався Вінницькому виробничому об”єднанню молочної промисловості. З 1992 року завод перейшов на орендну форму власності і підпорядковувався Вінницькому орендному об”єднанню молочної продукції.

Вапнярський молокозавод в 70-х
    Вапнярський молокозавод в 70-х

     З 1 січня 1996 року завод став відкритим акціонерним товариством „Вапнярський молокозавод”, підпорядкованим Міністерству сільського господарства та продовольства України.
     До 1996 року завод випускав молочну та кисломолочну продукцію, сир жирний та обезжирений напівфабрикат, молоко та вершки. В 1997 році поряд з цим асортиментом завод став випускати сир „Звенигородський” і масло „любительське”.
    ВАТ „Вапнярський молокозавод” займається заготівлею та переробкою молока. Об’єм надходження молока залежить від сезону, більше його надходить в літній період.
     Завод розширив не лише виробництво, а й чисельність працівників: в 1996 році працювали 67 осіб, а сьогодні вже 260.
    Основною метою своєї роботи колектив заводу вважає максимальне задоволення потреб споживача та досягнення європейського рівня на ринку виробництва сирів твердих сичужних, випуск яких є основним видом діяльності підприємства.
    Підприємство підтримує постійні контакти з сільгоспвиробниками, спільними зусиллями збільшуючи кількість та якісні показники молока, яке надходить на переробку. Сировина на завод надходить з 8 районів області. Заводом створено 45 приймальних пунктів молока від населення. Ведеться постійна робота над розширенням сировинної зони.
    12 вересня 2003 року на заводі, в присутності представників районної ради та міської адміністрації, підприємств району та працівників заводу, був піднятий прапор з емблемою підприємства, це ще більше надихає та згуртовує колектив до досягнення мети заводу – „Стати найкращим підприємством європейського зразку на ринку виробництва сирів твердих сичужних і створити гідну конкуренцію підприємствам галузі”
     Унікальні простори, різнотрав’я, озонове повітря і чиста джерельна вода створюють сприятливі умови для отримання якісного молока, з якого виготовляється „його величність – сир „Російський великий”, екологічно чиста продукція без застосування шкідливих домішок. Впроваджена також діагностична програма „Дослідження ступеню задоволеності споживачів, персоналу, постачальників, суспільства”.
    ВАТ „Вапнярський молокозавод” отримав чимало відзнак та нагород. Почесне місце зайняли нагороди, отримані підприємством за якість в рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції, „100 кращих товарів України” та загальнонаціонального конкурсу „Вища проба”, а саме:
    - диплом Переможця Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продовольчі товари”;
    - диплом лауреата загальнонаціонального конкурсу „Вища проба” за виробництво високоякісних твердих сирів „Російський”;
    - диплом лауреата конкурсу „Краща молочна продукція-2003”;
    - золота медаль сьомої міжнародної виставки Укрм’ясомолпром-2004р.
   
    ВАТ „Вапнярський молокозавод” тривалий час співпрацює із центром зайнятості. За направленням центру працевлаштованно 11 безробітних на дане підприємство. На замовлення роботодавця служба зайнятості навчила двох операторів котельні.

23.09.2004 Надія Чижевська, директор Томашпільського РЦЗ
Категорія: Підприємства | Додав: Argiop (22.03.2008) | Автор: Argiop
Переглядів: 5597 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.8/11 |
Всього коментарів: 2
01.03.2010
2. Максим Дмитренко (vapnarka321) [Матеріал]
Без сумнівів! Але малеееееееесенькі зарплати... wacko

03.01.2010
1. Стрілець Павло Юрійович (Pasha80961450110) [Матеріал]
Наш молокозавод классс!!!!!!!!!!!!!!!1 clap

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Реклама

    

Адміністратори сайту Argiop (ICQ: ) і Ramzes (ICQ: 368-949-583)